Ubezpieczenia i postępowania odszkodowawcze

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i branży ubezpieczeniowej w obszarze zagadnień związanych z prawem ubezpieczeniowym. Nasi prawnicy legitymują się wieloletnią współpracą przy stałej, bieżącej obsłudze kluczowych Klientów z sektora finansów i ubezpieczeń, w tym największych zakładów ubezpieczeń na polskim rynku.

Reprezentacja Klientów w licznych sporach sądowych, a co za tym idzie doskonała znajomość kierunków i tendencji orzeczniczych, umożliwia indywidualne dopasowanie strategii działania, realną ocenę ryzyka oraz prognozowanie przebiegu postępowania, a co za tym idzie dostarczenie usługi ,,szytej na miarę" ich oczekiwań.

Postępowanie odszkodowawcze - oferta prawna

  • Reprezentujemy zarówno towarzystwa ubezpieczeniowe, jak i poszkodowanych/ubezpieczonych, na każdym etapie rozpatrywania roszczeń.
  • Prowadzimy spory sądowe w sprawach z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych i osobowych na terenie całej Polski,
  • Opracowujemy strategie prowadzenia postępowania,
  • Doradzamy i reprezentujemy Klientów w prowadzeniu negocjacji ugodowych oraz w postępowaniach mediacyjnych.
  • Opiniujemy zasadność roszczeń odszkodowawczych.

Dzięki znajomości mechanizmów funkcjonowania branży ubezpieczeniowej oraz praktyki prowadzenia spraw sądowych w sprawach o odszkodowanie, jesteśmy w stanie możliwie najpełniej zrozumieć potrzeby Klientów i wychodząc im naprzeciw, zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Gruntowna wiedza i bogate doświadczenie procesowe pozwalają nam na szybkie działanie, zapewniające maksymalną ochronę interesów naszych Klientów, z uwzględnieniem wszystkich aspektów sprawy.